• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tsm Medikal

Adres :

Hasanpaşa Mahallesi Kurbağalıdere Caddesi No: 29/a İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tek.sandalye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 315 92 52

Whatsapp 2:

0 (552) 247 94 34

Hayatımızda pek çok alanda yanımızda bulunan, hatta belki ailemizde birlikte büyüdüğümüz özel gereksinim duyan yakınlarımıza ekstra fazla özen gösteririz. Doğuştan gelen ya da sonradan belli nedenlere bağlı durumlardan oluşan bu özel gereksinimlere gereken hassasiyeti Tsm Medikal ailesi olarak göstermekten büyük bir gurur duyuyoruz.

İstanbul medikal sektörüne kattığımız değerler ile günden güne adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Bunu da, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sonsuz değer sayesinde sağlıyoruz. İşletmemiz, özel gereksinim duyan vatandaşlarımıza özel olarak pek çok medikal ve tıbbi cihazın satışını gerçekleştirmektedir. Akülü tekerlekli sandalyeden yara bakım ürünlerine, tekerlekli sandalyeden tuvalet sandalyelerine kadar birçok medikal cihazın satışını gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanı sıra, akülü tekerlekli sandalyelerin bozulmaları durumunda, gerekli onarım ve tamirat işlemlerini de büyük bir hassasiyet ve özenle gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda akülü tekerlekli sandalyeler ya da tekerlekli sandalyeler için yedek parça temini de gerçekleştirmekteyiz.

Bizim şirketimizin öncelikli hedefi, bizi tercih eden müşterilerini her zaman memnun etmektir. Bu amacımızı gerçekleştirmek için de, sizlerin istek ve önerilerini her zaman için dikkate alıyoruz. Bu şekilde bir çalışma disiplini geliştirmenin de uzun vadede firmamızı, alanında en çok tercih edilen ve güven duyulan işletmelerden olmasını sağlamış oluyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de, alanında güven duyulan ve işini profesyonellik ilkesinde sürdüren bir medikal şirketten almak istiyorsanız, size büyük bir memnuniyetle hizmet vereceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR