• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tt Garage German Style Detailing

Adres :

Topçular Mah. Aspendos Bulvarı No: 123/c Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tugay Tezcan

E-Posta Adresi :

tugaytezcan@yahoo.com.tr

Whatsapp 1:

0 (531) 555 40 54

Antalya otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; siz değerli müşterilerimize oto kuaför hizmetleri sunmak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar son teknoloji oto temizlik cihazları ve özel olarak formüle edilmiş oto bakım ürünlerini kullanarak aracınızın A’dan Z’ye temizlik ve bakım hizmetini karşılamaktayız. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önüne alarak iç ve dış detaylı temizlik işlemleri başta olmak üzere seramik kaplama, pasta cila uygulaması, boya koruma işlemleri, motor yıkama vb. gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız her zaman planlı ve programlı bir şekilde çalışma anlayışını temel prensip edinmiştir. Sektörde yıllardır kazandığımız engin tecrübemiz vasıtasıyla her yaş ve her marka aracınızın ihtiyacı olan oto kuaförlük hizmetlerini kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Araçlarınızın pedallarından paspaslarına; döşemelerinden plastik kısımlarına, motor temizliğinden bagaja kadar tüm ayrıntısını dünya çapında kalitesi onaylanmış anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile temizliyoruz.

Firma olarak akılcı, ilkeli, güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile faaliyet alanımızdaki gelişmelerin yakından takipçisi ve uygulayıcısıyız. Sektörde değişen yeniliklere kendimizi ve çalışanlarımızı entegre ediyoruz. Bununla birlikte aracınızın sorunlarına en etkin çözüm önerileri sunarak sizleri yönlendiriyoruz.

Firma olarak işimize duyduğumuz saygı ile kaliteli hizmet anlayışımızı bütünleştirerek sektörde öncü bir kuruluş olduk. Hedefimiz sunduğumuz bu hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırarak hizmet noktalarımızın sayısını arttırmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR