• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuana Döşeme

Adres :

Karapınar Konya Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Uzer

E-Posta Adresi :

ismetuzer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 696 57 68

Döşeme hizmetleri mekanlarda kullanılan başta koltuklar, kanepeler, sandalyeler olmak üzere pek çok ürünün kullanım kalitesini, estetiğini, zarafetini, konforunu yükseltmek için yapılmaktadır. Üstelik kumaş ve renk gibi detaylar kişinin inisiyatifine bırakıldığı için kişiselleştirmeler de en iyi şekilde yapılmaktadır. Konya Karapınar’da faaliyet gösteren Tuana Döşeme firmamız ile bizler bu alanda uzun yıllardır aktif görev yapıyor, ürünlerinizi istediğiniz hale getirmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. İşin mutfağında yetişmiş, sektörün gereklerini bilen bir kadroyla çalışıyoruz. İşinin erbabı, deneyim sahibi, tecrübeli, kendini sürekli geliştirmeye odaklı, dinamik kadromuzla birlikte her seferinde mekanlarınıza tarz katıyor, hayatınıza renkli dokunuşlar yapıyoruz.

Konya koltuk döşeme sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler yıllar önce büyük bir heyecanla kapımızı açtık. Kısa sürede başarılı işlere imza atarak Konya’nın en çok tercih edilen koltuk döşemecisi haline geldik. Yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha fazlası, hep daha iyisi için gayretlerimize devam ediyoruz.

Tuana Döşeme firmamız ile bizler kişiye özel çözümler geliştiriyoruz. Hayallerinizdeki yaşam alanlarına ve çalışma ortamlarına istediğiniz mobilya ve koltuk ürünleri ile sahip olmanızı sağlıyoruz. Yıpranan ve atmaya kıyamadığınız, iskelet yapısı hasar görmemiş, tarzını değiştirmek istediğiniz bütün ürünlerinize yeni bir sihirli dokunuş yapıyoruz. Koltuk döşeme atölyemizde onları yepyeni hale getiriyor, istediğiniz renkte ve desende uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz bir hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR