• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuen Beauty Küçükçekmece

Adres :

Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Karabulut Sokak No: 7/b İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba Bayrak - Mücahit Bayrak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 827 56 02

Whatsapp 2:

0 (507) 968 12 61

En özel bakım, yenileme ve güzellik sırlarının adresi olan firmamız Tuen Beauty Küçükçekmece birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Güzellik anlayışı ilk zamanlardan beri tüm insanların en önemli arayışı olmuştur. Bu konuda git gide daha fazla deneyim kazanan insanlık tarihi, klinik çalışmalar geliştirerek, güzellik alanında yetişmiş kadrolar ve cihazlar geliştirmiştir. Güzellik merkezleri, estetik klinikler gibi bakım alanlarının yanı sıra, manikürcü, cilt uzmanı, makyaj uzmanı gibi birçok insan yetiştirilmesi bunlardan bazılarıdır.

İstanbul güzellik merkezi ve kişisel bakım alanlarında hizmet veren firmamız, sizleri eşsiz bir güzellik randevusuna davet ediyor. En kaliteli bakım hizmetlerini, bütçenizi aşmayacak en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Birebir hizmet anlayışımızla sizleri memnun etmek adına hizmet eden ekibimiz, evinizin konforunda güvenli bir işlem rahatlığı için yardımcı olmaktadır. Referanslarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde, piyasanın en çok aranan güzellik merkezlerinden biri olan Tuen Beauty Küçükçekmece, tüm kişisel bakım işlemleriniz konusunda sizlere danışma hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, kaş tasarımı, saç ombre, bölgesel zayıflama, kirpik lifting, gelin makyajı, protez tırnak, gelin saçı, türban tasarımı, lazer epilasyon ve altın oran kaş işlemleri başta olmak üzere bir çok özel hizmet sunmaktadır. Tuen Beauty Küçükçekmece olarak, deneyimli personellerimizi her biri kendi alanlarında deneyimli olan, sertifikalı kişisel bakım uzmanlarından seçmekteyiz. Sizde en özel bakım sırlarına kavuşmak için bizi tercih edin, görüntünüzle farkınızı ortaya koyun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR