• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğba Güzellik Salonu

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Papatya Sokak No: 1 / 3 ( Eski Hastane Karşısı ) Ankara » Beypazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Yıldırım Güzelel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Ankara Beypazarı’nda birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Tuğba Güzellik Salonumuz yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmayı başarmaktadır. İlk günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, sizlerin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektörünün liderlerinden birisi olarak her müşterimizin hayallerindeki görünüme ve estetiğe kavuşmayı hak ettiğine inanıyoruz. Bunun için bizi tercih eden herkes için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. Bütün uygulamalarımızda kişiye özel tasarımlar yapıyor, uygulamalarımızı kişisel tercihlerine ve cilt yapınıza göre uyarlıyoruz. Böylece sadece size özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Güzellik salonu olarak her zaman kaliteyi önceliyor, kalite standartlarımızı daima en üst seviyeye taşıyoruz. Bunun için dünyanın en seçkin markalarının en çok tercih edilen kişisel bakım ekipmanlarını salonumuza dahil ediyoruz. Aynı şekilde kişisel bakım ürünleri konusunda da gereken hassasiyeti gösteriyor, dünya markalarının en çok tercih edilen kişisel bakım ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz.

Gerek günlük hayatta gerekse özel günlerinizde hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için yoğun çaba sarf ediyor, baştan ayağa bütün bölgelere özel kişisel bakım uygulamaları yapıyoruz. Sektörümüzde yapılabilecek her ne varsa hayata geçirerek bütün taleplerinizi karşılıyoruz.

Tuğba Güzellik Salonumuzda G5 masajı, kaş tasarımı, bölgesel incelme işlemleri, porselen makyaj uygulaması, iğneli epilasyon, dudak renklendirme, kaş tasarımı, manikür pedikür, kök hücre tedavisi, medikal cilt bakımı ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR