• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğçe Estetik

Adres :

Camicedit Mah. Lale Caddesi Sağlık İş Merkezi Kat: 3 No: 13/6 ( Nihsara Alışveriş Merkezi ve Yasemin Çiçeklik Karşısındayız ) Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Armağan

E-Posta Adresi :

sadecetuqce@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 775 01 89

Kadınlar yaşamlarının her anında, güzel ve bakımlı görünmek için oldukça fazla zaman harcar. Bu güzellik anlayışı, değişen standartlar da göz önünde bulundurulduğunda her işletme tarafından farklı işlemler yapılamaz. Biz Tuğçe Estetik ailesi olarak, günün gelişen ve değişen güzellik algısının takibini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet anlayışı sayesinde, her müşterimizin farklı sorun ve ihtiyaçlarına doğru ve nitelikli çözümler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Nevşehir güzellik merkezi sektöründe, başarılı çalışmalara imzamızı atmaya devam ediyoruz. Cilt leke tedavisinden lazer epilasyona, siyah nokta tedavisinden hacamat tedavisine kadar aklınıza gelebilecek her uygulamayı, sizlerle buluşturuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman uygun tedavi yöntemini sizlere sunmaktadır.

Güzellik merkezimizde her zaman kaliteli ve teknolojik cihazları kullanmaktayız. Bu cihazların rutin bakımları yapılıyor olup, sağlığınız açısından hiçbir risk oluşturmamaktadır. Aynı zamanda en verimli sonucu sizlerle hızlı biçimde buluşturmak ve aldığınız hizmetin niteliğini arttırmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temizlik ve hijyen koşullarını her zaman sağlayan işletmemizde, istediğiniz her işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Tuğçe Estetik ailesi olarak, en değer verdiğimiz konuların başında hiç kuşkusuz müşteri memnuniyeti gelmektedir. İşletmemizde verdiğimiz her hizmetten memnuniyet duymanız bizim için oldukça değerlidir. Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek doğrultusunda her zaman nitelikli hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenilir güzellik hizmetlerini alanında deneyimli bir merkezden almak istiyorsanız, işletmemizle iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR