• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğçe Günaydın Beauty

Adres :

Fulya Mah. Mehmetçik Cad. No: 84/b Giriş Kat ( Şişli Karakolu ve Carrefoursa Yanı ) İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Günaydın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 388 77 44

Kişisel bakım konusunda başarılı hizmetleriyle kadın erkek tüm müşterilerin ilgiyle takip ettiği firmamız Tuğçe Günaydın Beauty birmilyonnokta.com üyesidir. Merkezimiz Şişli’de hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul güzellik merkezi firmaları son dönemlerde hızlı bir artış göstermiştir. Firmamız da buna paralel olarak bünyesinde verdiği hizmetleri arttırmış ve geliştirmiştir. Merkezimizde sizler için pek çok farklı alanda hizmet vermekteyiz. müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ve talep gören hizmetlerimiz; ipek kirpik, kaş tasarımı, manikür pedikür, kirpik lifting, kalıcı oje, dudak renklendirme ve olmazsa olmazlardan cilt bakımıdır. Kaş ve kirpik uygulamalarımız hem doğallıktan ödün vermeden hem de çok daha güzel ve anlamlı bakışlar kazanmanızı sağlayacaktır.

Tırnak batığı tedavisi de merkezimizde yapılmaktadır. Tırnak batığı çok ağrılı bir süreçtir. Müşterilerimizin tedavisini en hızlı süre içinde yapmaktayız. Cilt bakım hizmetimiz mutlaka cilt analizi sonrasında uygulanmaktadır. Merkezimizde temizlik konusuna çok önem verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekip arkadaşlarımız ihtiyaca yönelik analizleri yapıp uygulamalara başlarlar. Uygulamalarımızda kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan malzemelerdir. Genellikle tek kullanımlık ürünler tercih etmekteyiz.

Firmamızda uzun zamandır müşterilerimizin daha bakımlı ve güzel olmaları yönünde hizmetler sunmaktayız. Her zaman daha iyi hizmeti verme çabasıyla hareket ettik. Bizlere irtibat numaralarımızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Cazip fiyatlarımızdan yararlanmanız ve daha bakımlı olmanız için sizleri merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR