• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğçem Gelinlik

Adres :

Sarıcalı Mahallesi Yunusemre Caddesi No.35 Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Barutçu

E-Posta Adresi :

barutcuyasar350@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 632 71 77

Whatsapp 2:

0 (543) 257 37 27

Hayallerin en güzellerinden ve en mukaddes duyguların başında gelen evlilik kurumuna son adımda en güzel gelinliği giymeniz için buradayız. En özel gününüzde en güzel gelin siz olun diye varız. Güzel Karadeniz’in mutlu günlerine değer katmak, mutluluğunuzu en özel şekilde yaşamanız için size zengin ve özel seçenekleri sunan bir kuruluşuz.

Her genç kızın hayalindeki gelinlikleri sadece hayallerinde kalmasın istiyoruz. Tarzına, zevkine hitap eden en çeşitli modelleri sunuyoruz. Samsungelinlik markası olmanın yanı sıra gelinlerin hayallerine aracılık etmek için çalışıyoruz. Mutluluğunuza atmış olduğunuz ilk adımınızdan itibaren sizlere nişanlıkla başlayan ve son basamak evliliğinize hayal ettiğiniz gelinliğinizi sunuyoruz.

Nişan gününüzü, kına gecesi kıyafetlerinizi ve gelinliğinizi en bol seçenek, desen, model ve tarz da sergilemek bizim işimiz. Bu mutlu gün elbiselerinizi sizlere en kaliteli, en uygun şekilde ulaştırmak için çalışan profesyonel çalışanlarımızla sizin için çalışıyoruz. Sektörel en trend modelleri sizler için araştırıyoruz. Uzakta kalmadan en yakın modayı sizler için sergiliyor, aklınızda kalan soru işaretlerini siliyoruz.

Değerlerimizi yaşatmanın önemine bir parça ortak olma bilinciyle, sizlere keşkelere imkan vermemek adına buradayız. Bu özel gün, özel kıyafetlerinin maneviyatının farkında olarak gelişen teknolojik ürün, kumaş çeşitliliklerini yakından takip ederek sizlere sunuyoruz. En güzel hatıranızda, hatıralarınızın arasında hatırlanmak için kalitemizi sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Çeşitliliğe, kaliteye ulaşmanızın en yakın fırsatı olmak için biz varız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR