• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuna Pozitif Yaşam Merkezi

Adres :

Gültekin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Belkent Toki Sitesi C-3 Şarkışla / Sivas Sivas » Şarkışla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Özbölük

E-Posta Adresi :

ozgur_ozboluk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 161 03 58

Whatsapp 2:

0 (530) 161 03 58

Sivas danışmanlık sektöründe yerini alan ve sunmuş olduğu hizmetlerle rakiplerine örnek olmayı başaran firmamız kaliteli bir hayatın herkes gibi sizlerin de hakkı olduğunu savunmaktadır. Bu ölçüde elinden geleni yapan ve sizlere büyük oranda yardımcı olan firmamız günden güne kendini daha da geliştirmiş ve sizlere her gün daha fazla yardımcı olmak için çabalamış lider firmalar arasında yerini almaktadır.

Kimi zaman yaptığınız iş kimi zaman genetik faktörler yahut başka sebepler birtakım ağrıları beraberinde getirebilir. Bel ağrısından boyun ağrısına, diz ağrısından skolyoza, yüz felcinden fibromiyaljiye ve sinir sıkışmasına dek birçok problem durumu bu noktada desteği gerekli kılacaktır. Bizler pozitif yaşam merkezi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktan ve yaşam kalitenizi arttırmaktan gurur duymaktayız.

Kupa terapisini, kişisel egzersizleri, kilo verebilmeniz için ihtiyacınız olan desteği, beslenme kontrollerini ve dahası uygulamaları hizmet içeriğimizde görebilirsiniz. Tabi yalnızca bunlarla sınırlandırmadığımız hizmetlerimizde çocuklar için ergen psikolojisiyle yetişkin psikolojisine, bireysel ve aile ile çift danışmanlığına da yer vermekteyiz. Ayrıca yaşam koçluğu da yapan merkezimiz kısaca ihtiyacınız olan hemen her tedaviyi bünyesinde barındırabilmektedir.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizi ve beraberinde söz konusu olan problem durumlarını odağımıza alırken amacımız, hayata daha pozitif, daha sağlıklı, daha mutlu ve huzur dolu bakabilmenizdir. Zira bizler için hizmette kaliteden kasıt, siz değerli müşterilerimizin kaliteli hayatlar sürmesinden başka bir şey değildir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR