• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tunç Pansiyon

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Mehmet Bodur Caddesi No: 16 Yenice - Çanakkale Çanakkale » Yenice

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Tunç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ismailtunc17@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 921 43 00

Whatsapp 2:

0 (541) 217 58 13

Whatsapp 3:

0 (545) 921 43 00

Whatsapp 4:

0 (541) 217 58 13

Yenice de bulunan Tunç Pansiyon, kaz dağlarının muhteşem temiz havasını solumanızı sağlar. Yerli ve yabancı turistleri ağırlayan pansiyonumuz yıllardır bu işe emek vermiş olup, bu konuda son derece deneyimlidir. Personelimiz güler yüzlü olup son derece tecrübelidir. İşini bilen kişilerle çalışmanın şansını yaşayan pansiyonumuzda son derece rahat edeceksiniz.

Çanakkale turizm sektörüne hizmet veren Tunç Pansiyon, uygun fiyat ve konfor garantisini ziyaretçilerine sunmaktadır. Temiz odalarda konaklama fırsatı veren personelimiz sayesinde evinizin rahatlığını ve sıcaklığını Tunç Pansiyon’da da bulabilirsiniz. Çift kişilik ve üç kişilik odalarımız bulunmaktadır.

Tatil yaparken sakinliğe ve huzura öncelik verenlerin tercihi olan Tunç Pansiyon, size daha önce yaşamadığınız bir deneyim fırsatı vermektedir. Hafta sonu yapılan doğa ve kültür tatillerinde konaklama için yapılacak en iyi seçenek olan pansiyonumuz, hayallerinizin ötesinde pansiyondur. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Sizin istek, öneri ve şikayetlerinize göre kendini her geçen gün geliştiren Tunç Pansiyon, deneyimli personeli sayesinde kusursuz bir hizmet vermektedir.

Çoğu zaman pansiyon ve otelcilikte karşınıza çıkan kötü muamele, ilgisiz personel ve kirli odaları unutun. Tunç Pansiyon size bambaşka bir deneyim sunarak tatil sürenizi uzatabilir. Evinizin rahatlığını yakalamak hiç bu kadar kolay olamamıştı. Üstelik tüm bu hizmetlerine karşılık oldukça uygun fiyatta konaklama imkanı sunan pansiyonumuz sayesinde tatil bütçenizin çoğunu gezmek ve yeni yerler keşfetmek için harcayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR