• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuncay Oto Elektrik

Adres :

Çam Mahallesi Espiye Oto Sanayi Sitesi 3 Nolu Sokak No: 5 Giresun » Espiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Varol

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 777 33 48

Tuncay Oto Elektrik adlı firmamız uzun yıllardır size kaliteli hizmet sunmak için çalışırken birmilyonnokta.com üyeliğimiz ile kendinden emin adımlarla büyüme hedeflerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren işini severek yapmanın bütün engelleri aşacağı düşüncesiyle karşılaştığımız bütün zorlukları ustalıkla çözüme kavuşturmaktayız. Arabaların çalışma prensibine hâkim olmanın verdiği istekle oto elektrik alanında tecrübemizi sizlerle paylaşmaktayız.

Dünyada gelişen teknolojileri incelediğimizde arabalarımızı uzaktan kontrol etmemizi sağlayan, arabalarımızın beyni olarak adlandırdığımız yapı arabanın elektrik sistemi sayesinde çalıştığı görülmektedir. Hem arabanın sürücüsü hem de yolcularının yolculuklarını kolaylaştıran çok sayıdaki cihazlardan oluşan arabalarımız küçük enerji santrallerine dönüşmüş durumdalar. Klima, merkezi kilitleme, ışıklar, navigasyon gibi araçlarımızda kullandığımız teknolojiler de elektrik sistemi sayesinde çalışmaktadır. Elektrik araçlarınızda bu kadar etkin rol oynarken zaman içerisinde çeşitli nedenlerle arızalanmaları, işlevini yitirmeleri sıklıkla karşılaşılan problemlerdir. Sizin için bu problemleri çözmek amacıyla buradayız.

Araba sahibi olan müşterilerimizin her türlü elektrik sorununu çözmek amacıyla gerekli donanım ve bilgiye sahip uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır Giresun oto servis ve tamirhane alanında sizlere hizmet ederken bünyemizde çalışan ekip arkadaşlarımızın deneyimi, bilgisi ve dikkatli çalışma prensibiyle sizleri memnun ettiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Elektrik alanında araba sahibi sürücülerimizin acil durumlarda kullanabileceği bilgileri deneyimli uzmanlarımız sizlere aktarmaktadır. Sizlerin güvenliği için her türlü önlemi aldığımız düşüncesiyle huzurla çalışıyoruz. Sizlerle tanışmak için firmamızda artan faaliyetlerimize yenileri ekleyerek kendimizi geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR