• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tura Auto Service

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi D: 2 Blok No: 8 Nazilli/aydın Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Tura

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

selim_tura@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 980 10 37

Whatsapp 2:

0 (506) 980 10 37

Araçlar gerek günlük hayatın gerekse iş hayatının vazgeçilmezleridir. Sadece araçlarla yapılan birçok meslek gurubu vardır ve bu kişiler her gün yüzlerce km yol kat etmekte, eşya veya insan taşımacılığı yapmaktadırlar. Buna mukabil de araçların bakıma, tamire, onarıma ihtiyaçları olmaktadır. Yıllık, mevsim geçişleri öncesi bakımları yanında kimi zaman ani arızalar da meydana gelebilmektedir. Bütün bu durumlarda araçlara profesyonel müdahale edilmesi gerekir. Yanlış ve yetersiz müdahale daha büyü masraflara ve arızalara yol açacağı gibi can ve mal güvenliğini de riske atmak olur. Aydın Nazilli’de faaliyet gösteren Tura Auto Service firmamız bütün bunların bilincinde ve hassasiyetinde olarak hizmet veriyor. Gelişmiş altyapımız ile çağdaş çözümler üretiyor, marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınızın bakım, onarım ve tamirlerini yapıyoruz.

Aydın oto servis ve tamirhane sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini hassasiyetle takip ediyor, en doğru çözümleri en doğru zamanda hayata geçirerek fark yaratıyoruz. Kusursuz hizmet için alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli ve kendini sürekli güncelleyebilen bir kadro ile çalışıyor, en modern uygulamalara firmamızda yer veriyoruz.

Oto servis ve tamirhane alanında oto bakım servisi, oto tamir servisi, oto elektrik servisi, oto arıza servisi, oto mekanik servisi ihtiyaçlarınız için bilgisayarlı arıza tespiti yapıyor, yerinde araç tamir desteği veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR