• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turan Elektrik Dalgıç Pompa Hidrofor Sistemleri

Adres :

Kale Mah. Gülbahçe Cad. No: 1/d Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Ertunç

E-Posta Adresi :

halilertunc94@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 513 24 80

Halk arasında suyun basınçlandırılması olarak bilinen hidrofor; su basıncının yetersiz kaldığı yerlerde kullanılan su basınçlandırma sistemidir. Binalarda, dairelerde, müstakil evlerde, site ya da yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli gelmediği durumlarda, basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Genellikle elektrikle çalışır, musluklardan akan suyun basıncını arttırmaya yarar. Hidrofor veya su deposu hem ayrı ayrı kullanılabilir hem de bazı tesisat sistemlerinde birlikte kullanılabilir.

Turan Elektrik Dalgıç Pompa Hidrofor Sistemleri olarak Karapınar’da hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanımızdaki problemlerinizin çözümü için özenli, disiplinli, temiz çalışan ekibimizle sizlerleyiz. Konya elektrik elektronik sektöründe plan, proje, taahhüt, pano, dalgıç pompa, hidrofor sistemleri, elektrik tesisat, kamera alarm, yangın sistemleri, solar enerji sistemleri hizmetlerini vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibi müşterilerimize kesin çözümü, kısa zamanda, uygun fiyata sunmaktır. Uzman çalışanlarımız yıllardır biriktirdiği tecrübeleri ile sizlere kalite ve uygun fiyat garantisi ile hizmet ediyor. Sektöründe lider olmayı hedefleyen firmamız dinamik ve tecrübeli kadrosuyla işlerini temiz ve düzgün yapmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi kalite, en uygun fiyat politikasını benimsemiştir. İşinde uzman, güler yüzlü ve güvenilir personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitesi kadar istenilen işin uygun zamanda yetiştirilmesi de önemlidir. Bu yüzden çalışma prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümleri en hızlı şekilde üreterek hizmetlerimizi sağlamaktır. Sizde kaliteden ödün vermek istemeyenlerden iseniz bizi tercih etmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR