• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turanlar Lastik

Adres :

Kemal Paşa Mahallesi. Ankara Yolu Üzeri No: 77 Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Turan

E-Posta Adresi :

turanlarlojistik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 169 53 09

Araçlarımızın ana parçaları arasında yer alan ve bizlere hızlı seyahat etme olanakları tanıyan lastikler, büyük bir öneme sahiptir. Sadece araçların hareket etmesini sağlamak değil, içerisinde yer alan canlıların can güvenliğini de direk olarak etkilemektedir. Bizlerin hayatı ile bu kadar içli dışlı bir yapıya sahip olan lastiklerin ve araçların düzenli olarak bakımlarının yapılması, güvenliğimiz için şart olan bir durumdur. Mevsimsel şartlara uygun, diş derinlikleri yeterli lastik kullanılması gereklidir. Turanlar Lastik olarak bizler sizlere bu konuda sektördeki en iyi markaların ürünlerini sunmakta, profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Turanlar Lastik olarak Mersin ilinin Tarsus ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı yüksek standartlı hizmetler neticesinde Mersin oto lastik ve jant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Kazanılan bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmetin verilmesi için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere her tür araca uygun, her ebatta, her mevsim için kullanılan farklı markaların üretimine ait lastikler ile hizmet vermekteyiz. Bu markalar sektörde kendisi kanıtlamış, bizleri ve müşterilerimizi memnun edecek bir yapıda sizlere ulaştırılmaktadır. Eğer sizlerin de araçlarınızın lastik değişimleri gerekli ise bizlerden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR