• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türe Sigorta

Adres :

İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 77 İç Kapı No: 5 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Türe

E-Posta Adresi :

emre-470@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 281 09 10

Whatsapp 2:

0 (546) 774 84 74

Çanakkale merkezde faaliyet gösteren Türe Sigorta firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Hayat her zaman sürprizlerle doludur ve bu sürprizle kimi zaman maddi ve manevi zararlara neden olabilir. Her ne kadar cana geleceğine mala gelsin düşüncesi hakim olsa da hiç kimse malının da zarar görmesini istemez. Tam da bu noktada sigorta finans uygulamaları sahip olduğumuz malların, hatta canın maddi güvenceye alınmasını sağlar.

Tüm dünyada yaygın bir sektör haline gelen sigorta finans uygulamaları sayesinde gelecekteki olası olumsuzluklara önceden hazırlık yapabilirsiniz. Sigortalama yaptırarak sağlığınızı, araçlarınızı, evlerinizi, arazilerinizi ve diğer sahip olduklarınızı maddi yöntem garantiye almış olursunuz. Çanakkale sigorta finans sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak bütün sigorta finans ihtiyaçlarınızda çözüm ortayınız oluyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimi sayesinde sadece satış öncesi değil, sonrasında da yanı başınızda oluyoruz. Her türlü sorunun çözümünde yardım sağlıyoruz.

Firma olarak ülkemizin en seçkin sigorta şirketlerinin ortaklığını yapıyoruz. Bu sayede her türlü sigorta talebini karşıladığımız gibi gerek fiyat gerekse kapsam olarak her beklentiyi karşılayabiliyoruz. 7/24 hizmet vererek sigortalama sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz mesafede bulunuyoruz.

Türe Sigorta olarak yangın sigortası, bireysel emeklilik sigortası, zorunlu deprem sigortası, trafik sigortası, yangın sigortası, kasko ve diğer bütün taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz bir telefonla sigorta tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Her zaman kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümlerinizden istifade edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR