• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turgutlu Zafer Mehter Takımı ( Turgutlu Mehter Takımı )

Adres :

Altay Mah. Şehitler Yolu No: 104 Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Solmazyiğit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 554 68 29

Whatsapp 2:

0 (554) 482 29 75

Whatsapp 3:

0 (536) 929 14 75

Turgutlu Zafer Mehter Takımı (Turgutlu Mehter Takımı) olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Manisa eğlence sektöründe hizmet veren Turgutlu Zafer Mehter Takımı olarak hizmet vermekteyiz. En özel zamanlarımızda sizlere hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetler müşterilerimizin istek ve yapılacak konseptin konusuna göre belirlenmektedir.

Yıllardır profesyonel yönel olarak hizmet veren firmamız sektöründe aradığınız tüm niteliklerde bulup bulabileceğiniz en donanımlı firma olarak hizmet vermektedir. Bu doğrultuda tüm çalışan müzisyenlerimizin hepsi alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlardan oluşan bir ekiptir. Yine çalışan müzisyenlerimizin hepsi ticari kaygılardan uzak bir şekilde hizmet vermektedir. Bu sebeple de hizmet sunduğumuz çevrede oldukça popüler ve güvenilir bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Ekibimiz mehter, semazen ve bando takımından oluşmakta ve farklı türlerde hizmetler sunabilmektedir. Hizmet verdiğimiz alanlar sünnet, düğün, doğum günü vb. Daha birçok konuda hizmetler sunabilmekteyiz. Sizin memnuniyetiniz ilk önceliğimizdir. Ve size özel gününüzü unutulmaz bir özel gün yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri ilk hedefimiz sadece hizmet verdiğimiz çevre ile kalmayıp sektörümüzde öncül firmalardan birisi olmaya çalışmaktayız. Bu sebeple de siz müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyat politikası belirlemiş olup. Bu fiyat politikasından taviz vermemektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR