• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türk Restaurant

Adres :

Merkez Mah. Esat Türkmen Cad. No: 17/b ( Bim Market Yanı Şehir Merkezi Girişi ) Sinop » Erfelek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Türk

E-Posta Adresi :

black_su_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 650 80 68

Restaurantımız Sinop Erfelek’ te bulunmakta olup, Karasu Irmağı’na yakın mesafededir. Mutfağımızda hem yöresel Sinop restaurant lezzetlerini hem de klasik Türk mutfağına ait olan lezzetleri haftanın her günü bulabilirsiniz.

Başlıca lezzetlerimiz arasında;

- Kahvaltılarınız için Sinop Erfelek yöresine ait yöresel kahvaltı sofrası ile klasik seçeneklerden menemen ve de Karadeniz mutfağının vazgeçilmez tadı olan kuymak,

- Günün her saati herhangi bir öğün olarak tercih edebileceğiniz mercimek çorbası, paça çorbası ve ezogelin çorbası,

- Günlük olarak taze pişirilip tadımınıza sunulmuş sulu yemek çeşitlerimiz ve ızgara çeşitlerimiz,

- Her saat bulabileceğiniz mantı ile sofralarımızın en renkli tatlarından biri olan ve yöremizin etlerinden pişirdiğimiz et dönerimizi siz değerleri misafirlerimizin tadımına sunmaktayız.

Her zaman öncelikli ilkemiz olması sebebiyle, damak lezzetinize hitap eden yemeklerimiz müessesemizdeki her türlü sağlık koşullarına dikkat edilerek size servis edilmektedir. Özellikle yumurta ve etlerimizi, her zaman siz kıymetli misafirlerimizin sağlığını düşünerek yöremizin üreticilerinden yerli besi olarak tercih etmekteyiz.

Sinop Türk Restaurant, klasik Karadeniz mutfağı ve Türk mutfağının birleşimi olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetinize sunulmuştur. Uzman ve güler yüzlü personellerimiz size evinizdeki rahat ortamı aratmayacak kaliteli ve lezzetli yemek yeme hizmetini kendimize ilke edindik.

Ayrıca paket servis seçeneği ile lezzetlerimize her zaman sadece bir telefon kadar uzaktasınız. Yine toplu olarak kahvaltı ve yemek organizasyonlarınız için müessesemizin taze ve kaliteli sunumlarını tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR