• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkalp Gayrimenkul Yapı Dekorasyon

Adres :

Müskebi Mah. Kemer Cad. No: 20 Ortakent Tapu Çaprazı Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reber Yananer - Fevzi Kaplan

E-Posta Adresi :

turkalpgayrimenkulveyapi@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (555) 162 49 49

Whatsapp 2:

0 (552) 884 48 35

İnşaat ve yapı dekorasyon sektöründe yenilikçi bir bakış açısı ile çalışmalarına yön veren firmamız Türkalp Gayrimenkul Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam alanlarının her noktasında estetik görüntüler elde etmek çağımızın vazgeçilmez isteklerinden biridir. Her ev sahibi tarzını en iyi şekilde yansıtacak mekanlara sahip olmayı istemektedir.

Muğla inşaat sektöründe modern çalışmalarını sürdüren firmamız her türlü ihtiyaç ve talebe doğru şekilde cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Modern ve yenilikçi bir çalışma yöntemini esas alan firmamız her alanda kusursuz düzeyde hizmetler sunmaktadır. Bu doğrultuda aklınıza gelebilecek tüm onarım, tadilat, tasarım ve dekorasyon hizmetlerini büyük bir mutlulukla sunmaya devam ediyoruz.

Türkalp Gayrimenkul Yapı Dekorasyon ailesi olarak pek çok farklı alanda siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Dış alanda çatı aktarma, kaba inşaat işleri gibi hizmetleri en iyi fiyat garantisi ile vermekteyiz. İç mekanlarda asma tavan, mermer dekorasyon işleri, duvar kağıdı uygulamaları başta gelmek üzere pek çok farklı alanda ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunmaktayız.

Firmamızın öncelikli hedefi vermekte olduğu hizmetleri her zaman yüksek bir kalite standardını baz alarak sunmaktır. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ihtiyaç duyduğunuz ve talep ettiğiniz tüm işlemleri en kısa süre içinde sizlere sunmaktayız. Sizler de firmamızın sunmuş olduğu çeşitli hizmetlerden hemen faydalanmak istiyorsanız, telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi sunmak ve sizi işletmemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR