• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkcan Yalıtım

Adres :

Barbaros Mah. Selahi Aksoy Cad. 32/3 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Türkcan

E-Posta Adresi :

ibo.ts.264@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 100 71 52

Whatsapp 2:

0 (542) 217 62 06

Türkcan Yalıtım ailesi olarak, Türkiye’deki onlarca farklı firmayı bünyesinde bulunduran birmilyonnokta.com üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yalıtım günümüzün yapılarında önemli bir yere sahiptir. Birçok açıdan bina sakinlerine avantajlar sağlayan yalıtım sistemleri, birkaç yıl öncesiyle kıyaslandığında çok daha önem verilen faktörlerin başında gelmektedir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı gibi temel faktörlerin her binada oldukça avantaj sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Firmamız, Çanakkale mantolama izolasyon yalıtım sektöründe yapmış olduğu özverili ve nitelikli çalışmaları ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Başta yalıtım çözümleri olmak üzere; mantolama, banyo dekorasyonu, asma tavan uygulaması, aydınlatma sistemleri gibi oldukça kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Sizlere en kaliteli ve verimli hizmet süreçlerini sunmak için olan çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışma arkadaşlarımızla sizlere en kaliteli süreçler sunmayı hedefliyoruz. Hizmet aşamalarının her adımında sizlere profesyonellik çerçevesinde sunmakta olduğumuz çözüm önerilerini gerçekçi bir perspektifle aktarıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz sistemleri ve hizmetleri en kaliteli araç gereçler yardımıyla sağlayarak yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Firmamız Türkcan Yalıtım ailesi olarak öncelikli hedefimiz her zaman müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda sizlere maksimum kapasitede memnuniyet duyacağınız hizmet ve sistemler sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve iyi planlanmış süreçlerimizde profesyonellik anlayışı ile ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de sunmakta olduğumuz hizmetler arasında, ihtiyaç duyduğunuz çözüm yöntemlerini firmamızdan karşılamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR