• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turkcell Kaan İletişim

Adres :

Esertepe Mahallesi 301.cadde No: 13/a Keçiören/ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Kurtoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

k.kurt_92@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 173 51 50

Ankara hizmet sektöründe iletişim için en özen çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Türkcell Kaan İletişim ailesi olarak hafta içi ve hafta sonu değerli müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı müşteri odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunabilmek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde Mamak’ta bulunan iletişim merkezimizde hizmet vermeye devam edeceğiz.

İletişim merkezimizde bulunan telefon çeşitleri arasında istediğiniz marka ve modeli tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuza uygun olarak kılıf da tercih edebilirsiniz. Telefonunuz için kırılmaz cam taktırabilirsiniz. Tüm telefon aksesuarlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni hat alabilir, numaranızı değiştirebilirsiniz. Telefonunuzun faturasını ödeyebilir ve telefonunuza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Türkcell Kaan İletişim ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimizle birlikte işlemlerinizi güvende tutabilirsiniz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde görev alarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına bilgi ve birikim sahibi olduk. Çalışmalarımızda hataya yer vermeden müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmayı başarıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra çalışmalarımızda hataya ter vermeyeceğiz.

Hizmet verdiğimiz alan teknoloji ile ilgili olduğu için teknolojiyi ve bu sektörü yakından takip ediyoruz. Çalışmalarımızı yenilemek ve geliştirmek adına sektörde gerçekleşen yeniliklere uyum sağlıyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sizler de telefon üzerine istediğiniz işlemleri firmamızı tercih ederek kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR