• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkmenoğlu Oto Çıkma Ve Yedek Parça

Adres :

Sanayi Mahallesi 600005 Nolu Cadde 6 Ada 1 Blok 2. Tip No: 10 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Türkmenoğlu - Ahmet Türkmenoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sinan@ototurkmenoglu.com

Whatsapp 1:

0 (554) 152 27 91

Whatsapp 2:

0 (530) 927 51 25

Şehitkamil ilçesinde yıllardır var olan Türkmenoğlu Oto Çıkma ve Yedek Parça firması birmilyonnokta.com un üyesidir. Gaziantep oto yedek parça firmaları arasında yükselen bir seyir izleyen firmamız müşterilerimizin ihtiyacı olan parçaların çıkma ya da yedek parça hangisini isterlerse satışını yapmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak birincil hedefimiz olmuştur. Çözüm odaklı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin devamlılığını sağlamada başarılı bir yol izlemekteyiz. Hizmet kalitesini sürekli arttırarak devam ettirmeyi hedeflemiş olan firmamız bunu sağlamak için gayretle çalışmaktadır.

Araç yedek parça konusunda bilgi donanımı tam, tecrübeli çalışma arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını anlama ve tedariki konusunda sizlere hızlı çözümler sunmaktadır. Hizmet ağımız geniş bir çevreye yayılmıştır. Sektörde işine yıllardır devam eden firmamız müşteri güvenini de kazanmıştır. Sizlere sunduğumuz çıkma ve yedek parçaların tamamı garantilidir. Satış sonrasında da sizlere desteklerimiz devam etmektedir. Parçalarla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda sorunlarınızı çözmek için bizden destek alabilirsiniz.

Firma olarak hem Skoda hem de Volkswagen markalarına ait yedek parça ve çıkma parçalarının satışını yapmaktayız. İhtiyacınız olan yedek parçalarla ilgili bilgileri bizi telefon numaralarımızdan arayarak edinebilirsiniz, ayrıca firmamızı ziyaret ederek de bilgi alabilirsiniz. Tedarik konusunda da en hızlı ve uygun çözümü sizlere sunmaktayız. Eğer istenen yedek parçalar o an firmamızda bulunmuyorsa en ısa zamanda adresinize teslim edilmesi üzerine tedarik edilmesi ve kargolanması sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR