• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkoğlu Battalbey Çiğköfte

Adres :

Fatih Mah. Eski Fizik Tedavi Karşısı Kütüphane Yanı Kahramanmaraş » Türkoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Battal - Gamze Battal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

beyzaaligamze@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 958 94 54

Yediden yetmişe pek çok kişi, geleneksel bir Türk lezzeti olan çiğ köfteyi severek tüketir. Farklı yörelerde farklı yorumlar katılarak hazırlanan çiğ köfte hem harika bir aperatif hem de lezzetli bir karın doyurma alternatifidir. Biz Türkoğlu Battalbey Çiğköfte ailesi olarak, sizlere geleneksel ve tam kıvamında çiğ köfte lezzetini sunuyoruz. Her zaman taze ve lezzetli çiğ köfte isteğinize hızlı ve kaliteli yanıt veriyoruz.

Kahramanmaraş fast food sektöründe; hızlı, pratik ve güvenilir bir adres olmamız dolayısı ile birçok sadık müşteriye ev sahipliği yapıyoruz. Hijyen ve temizlik kurallarından hiçbir zaman ödün vermeyen işletmemiz, bu konuda diğer işletmeler için bir örnek teşkil etmeyi hedeflemektedir. Bu sayısız hedef ve kaliteli hizmet idealleri doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

İşletmemizde her zaman kaliteli malzeme kullanımına ve usta işçilik prensibine dikkat etmekteyiz. Bu sayede her üretimin sonucunda tadına doyulmayan lezzetler üretiyoruz. Bu ürünlerin saklanma koşullarını doğru şekilde sağladığımızdan emin oluyoruz.

İşletmemiz yalnızca çiğ köfte satışını gerçekleştirmenin yanı sıra, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet etmek kuralını benimsemiştir. Bu kurallar doğrultusunda gerek işletmemizde gerek ise paket serviste saygılı çalışma yöntemini ve hızlı servis kuralını elden bırakmıyoruz. Sizler de lezzetli çiğ köfteyi, alanında uzman ve güvenilir bir işletmeden tercih etmek istiyorsanız, sizlere memnuniyetle hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın. Paket servis seçeneği için telefon numaramızdan işletmemize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR