• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turkuaz Hafriyat

Adres :

Esenyurt Mah. İmaret Sok. No: 21 - A Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Özkara

E-Posta Adresi :

mucahitozkara588@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 852 12 21

Whatsapp 2:

0 (544) 578 94 30

İnşaat sektörü içerisinde çok çeşitli işlerin yer aldığı bir alandır. Her bir alan çok önemlidir ve birbirlerine bir zincir ile bağlıdır. Bu alanlardan biri ise harfiyattır. Bina yapan bir yapı inşa edilirken ilk adım temel atmaktır. Ancak temel atmadan önce ise ana kayanın bulunması ve sağlam bir zemin bulunmadır. Sonrasında kazı işlemi sonucunda ortaya çıkan yığınlarında alandan uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu tür işlerin tamamen insan gücü ile yapılması ile imkansızdır. Bu yüzden makinelerin kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Turkuaz Harfiyat olarak bu sektörde çalışan firmalara modern ve gelişmiş alt yapımız ile yardımcı olmaktayız. Kepçeden ekskavatöre kadar bir inşaat alanında ihtiyaç duyulan bütün ekipmanlarımız bulunmaktadır. İş makineleri içerisinde kepçe ile ekskavatör dışında kırıcı ile volvo beko loderde bulunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda araçlarımızı kiralamaktayız. Dilerseniz saatlik dilerseniz aylık olarak kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.

Sivas’ta harfiyat hizmeti denince akla uluslararası kalite standartlarına sahip bir hizmet gelmektedir. Çünkü Merkez’de hizmet sunan firmamız profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktadır.

İnsanlık tarihinde yerleşik hayat geçilmesi ile yapıların önemi de artmıştır. Ülkemizde de her yıl binlerce yeni yapı inşa edilmektedir. Alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz deneyim ile güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Sivas harfiyat sektöründe sorunsuz ve iddialı hizmetimiz ile hayal ettiğiniz projeleri hayata geçirebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR