• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turşurla Meze

Adres :

Bülent Baratalı Bulvarı Hacı İsa Mahallesi No: 45/1a İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezer Aktekin

E-Posta Adresi :

sezeraktekin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 357 32 18

Whatsapp 2:

0 (553) 412 42 15

Mezenin tek ve en doğru adresi İzmir ev yemekleri siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Firmamız birbirinden lezzetli meze çeşitleriyle rakiplerini geride bırakıyor. Uzun yıllardan beri yer aldığımız ev yemekleri sektörüne yakışır lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz. Hazırlamış olduğumuz mezeler müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Tamamen müşteri odaklı hizmet sunarak daha geniş kitleye hitap ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve memnuniyeti firmamız için her şeyden daha önemlidir.

Firmamızda yer alan meze çeşitleri işinde uzman isimler tarafından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Profesyonel ekibimiz uzun yıllardan beri bu sektörde çalıştığı için kusursuz lezzetler ortaya çıkarmaktadır. Ekibimizin hazırladığı lezzetli mezelerde doğal malzemeler kullanılmaktadır. Malzemeler günlük olarak yerinden gelmekte, temizleme işlemine tabii tutulup mezelerde yerini almaktadır. Kullandığımız malzemelerin doğal ve tane olması mezelerin lezzetini de doğrudan etkilemektedir. Meze hazırlamak ve çeşitlendirmek sanılanın aksine son derece zordur. Biz firma olarak zorlukların etkisinde kalmadan birbirinden lezzetli meze çeşitleri hazırlayarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Hazırladığımız mezelerin lezzetine güveniyoruz. Sizle5rin de güvendiğimiz bu lezzetleri beğeneceğine eminiz.

Firmamız tarafından özenle hazırlanan mezeleri restaurantımıza gelerek deneyebilirsiniz. Aynı zamanda adresinize teslim de etmekteyiz. Firmamız düğünlere, toplantılara, özel günlere toplu meze siparişi de kabul etmektedir. Toplu olarak talep edeceğiniz mezeler dilediğiniz gün ve dilediğiniz saatte adresinize teslim edilecektir. Ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR