• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turuncu Panjur

Adres :

Pirimehmet Mahallesi 1730 Sokak No: 3 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Özer

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (551) 126 38 58

Cam dekorasyon sektörünün güvenilir firması Turuncu Panjur birmilyonnokta.com üyesidir. Cam dekorasyon, hizmet çeşitliliği fazla olan bir sektördür. Evin farklı alanlarının ihtiyaçlarına göre hizmet vermektedir. Bina içi ve dışında ihtiyaca göre dekorasyon tercihleri sunmaktadır. Görsel açıdan görüntüsüne büyük önem verilen bu parçaların, dikkat edilmesi gereken en önemli özelliği sağlam ve güvenli olmasıdır.

Firmamızın önem verdiği ilk konu güvenliktir. Bu yüzden tercih ettiğimiz malzemenin sağlam ve dayanıklı olması büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda işçiliğimizde tecrübeli eller tarafından ortaya konulmaktadır. Dekorasyon konusunda da büyük titizlik göstermekteyiz. Modern çizgiler eşliğinde göze hitap eden bir hizmet ortaya çıkarmaktayız. Sizin tercihiniz doğrultusunda günümüzün dekorasyon zevkiyle harmanlanan, modern bir çalışma sunulmaktadır. Çalışmaya başlamadan önce alana uygun bir malzeme belirlenir, belirlenen malzeme doğrultusunda renk ve model seçimi yapılır. Yapılan iş usta ellere teslim edildikten sonra işçilik ortaya çıkar ve kontrolleri yapıldıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanıma hazır bir halde size teslim edilir.

Firmamız Isparta cam dekorasyon firmaları arasında sektörde ilk sırada yer almaktadır. Temel amacımız müşteri memnuniyetidir. Güler yüzlü hizmet en büyük kriterlerimiz arasında yer almaktadır. Farklı alanlarda ortaya çıkan güzel işlerle binanızın bakım ve güzelliği için büyük bir çaba ortaya koymaktayız. İhtiyaca yönelik ve göze hitap eden güzel bir işçilik emeği görmek isterseniz biz tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR