• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tutar Kardeşler

Adres :

Çarşı Mahallesi Eski Nazilli Caddesi No: 5/c Aydın » Köşk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Tutar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 580 92 47

Alışveriş sektörünün en kaliteli hizmetini sunan Tutar Kardeşler isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan firmalar arasında yerini aldı. Kurulduğu günden bu yana durmadan gelişen ve büyüyen firmamız, oldukça tercih edilmektedir. Kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile müşterisine eşi benzeri olmayan bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlar uygulamaktadır. Hem kaliteli hem güvenilir hem de son derece ucuz olan hizmetimiz oldukça rehavet görmektedir. Sizler hala bu kalite ile tanışmadınız mı?

Aydın alışveriş, bayramlık baklava, kuruyemiş çeşitleri, lokum çeşitleri, cezerye çeşitleri, Türk kahvesi ve daha birçok ürünün satışını yapmaktadır. Türkiye'nin en iyi kahvesini ve kuruyemişini satan firmamız, sadece Aydın'da değil Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Kargo yolu ile ürünlerini 81 ile ulaştıran firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Herkesin öğün arası ve çay yanında tüketmekte olduğu kuruyemiş ayni zamanda sağlığımız için de oldukça önemlidir. Uzmanların üstüne basa basa önerdiği ve yenmesi gerektiğini her fırsatta dile getirdiği kuruyemiş hem cildimiz hem de saçlarımız için de oldukça yararlıdır. Düzenli olarak tükettiğimiz takdirde bizleri birçok hastalıktan koruyan kuruyemiş kansızlığa da son derece iyi gelmektedir. Sizler de sağlığınız ve sohbetlerinizin özel geçmesi için kuruyemişi düzenli olarak tüketmeye başlayabilirsiniz.

Hem kaliteli hem sağlıklı hem de oldukça ucuz olan ürünlerimizi oturduğunuz yerden arayarak ta sipariş edebilirsiniz. Son derece hızlı bir şekilde kapınıza gelen ürünlerinizin ödemesini kapıda da yapabilirsiniz. Aynı zamanda mekânımıza da gelerek anlık alışveriş yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR