• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tutar Led Dünyası

Adres :

Merkez Mahallesi Güngören Caddesi No: 53/1 Bağcılar / İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Anik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hüseyinanik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 435 17 35

Whatsapp 2:

0 (545) 435 17 35

Reklamcılığın sokakta aradığı ışığı Tutar Led olarak biz veriyoruz. Sokaklardan geçerken aracınızın içinde veya yaya olarak en çok gördüğünüz şeyi, tabelaları aydınlatıyoruz. Bir otobüsün içinde aniden gözünüze çarpan ışığın harfe dönüşmesinde parmağımız var. Tabelanızda biraz ışıltı ve renk arıyorsanız firmamızla iletişime geçmelisiniz. Kendini gösteren, ‘ben buradayım’ diyen bir tabela için çalışıyoruz. Ekip olarak mesaimizi müşteri memnuniyetimiz için harcıyoruz. Araştırma gücü yüksek ve bilgi alışverişine önem veren bir süreçle çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

Kendini Nicola Tesla’dan aldığı ilhamla sürekli geliştiren firmamız, titiz çalışması ile sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir. Şirketiniz, mağazanız veya dükkanınız bulunduğu sokağın ışığını kendisi temin edecek. Biz İstanbul’da kendini ispat etmiş, müşterisini dinleyen ve anlayan bir anlayışa sahibiz.

Ekibimiz İstanbul elektrik elektronik sektöründen özenle seçilmiş ve uyumla çalışmaktadır. Her anlamda tabela, neon tabela, led, dijital baskı vb. alanda gayretimiz ve dikkatimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyacağız. İş yerlerinizin üzerindeki dikkati kendi üzerimizde hissetmekteyiz. Tabelalarınızda kendi imzamızı taşıdığımız için sizin ve müşterilerinizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu anlamda her zaman daha özenli ve gayretli davranmaya çalışırız.

Sizin istek ve gereksinimlerinizi bire bir yansıttığımız firmamızın kendi sektör aralığında iddiası büyüktür. Bu sebeple doğru iletişim, doğru hedef, hızlı sonuç sağlamaktayız. Kendine ve çevresine ışık tutan görselliğin gücüne inanan arkadaşlarımızla hizmetimize devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR