• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tüylü Dostum Pet Shop

Adres :

8809 Sok No 141 Yeşil İzmir İş Merkezi Z-25 Çiğli/izmir Türkiye İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Gönen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayberkgönen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 568 89 58

Whatsapp 2:

0 (549) 568 89 58

Antik çağlarda insanlığın yerleşik hayata geçmesinden hemen sonra insanlar ilk olarak köpekleri evcilleştirmeye çalışmışlardır. Evcilleşen köpekler insanlara bağlanmış, onları efendileri olarak görmüş ve insan ve evcil hayvan arasındaki bağın kurucusu olmuşlardır. Evcil hayvan bir can yoldaşı, yeri geldiğinde çocuk yeri geldiğinde arkadaş oluverir insana. Öyle masum ve sevimlilerdir ki ister istemez onun yaşam sorumluluğunu alıverirsiniz.

Firmamız pet shop olarak hizmet vermektedir. Hayvan haklarına saygılı, küçük dostlarımızın huzur, konfor ve güvenliğini bütün değerlerin üzerinde tutarak çalışma hayatına başladık. İzmir Çiğli Pet Shop arayışlarınız son bulacak. Sektöründe uzman firmamız evcil hayvanınız için her şeyi düşünerek hem küçük dostunuzu hem cebinizi koruyacaktır.

Ne yazık ki evcil hayvan malzemeleri, mamaları ve aksesuarları çok fahiş fiyatlara satılmaktadır. Firmamız buna bir son vererek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak hizmet vermeyi görev edinmiştir. Evcil hayvanlarınızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel olarak oluşturulmuş avantajlı paketler indirimli fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Firmamız kuş satışı, taşınabilir kuş kafesi ve kuş yemi satışı, kedi maması satışı, kedi kumu satışı, köpek maması satışı, tasma satışı, mama ve su kabı satışı, balık satışı, balık yemi satışı, akvaryum satışı ve her çeşit evcil hayvan malzemeleri satışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca alo mama servisiyle firmamızın vizyoner kişiliği taçlanmıştır. Her türlü mama siparişinizi telefon aracılığıyla almakta ve evinize teslim etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR