• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tüzün Nakliyat ( Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat )

Adres :

- İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duran Tüzün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

durantzn60@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 463 36 90

Evden eve nakliye hizmetleri veren Tüzün Nakliyat (Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat) birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak yıllardır eşyalarınızı itina ve güvenle taşımaktayız. Firmamız müşterileri ile iyi iletişim kuran alanında deneyimli bir ekile sizlere nakliye hizmetleri vermektedir. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Taşıma işlemlerinde güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde emanet ettiğiniz eşyalarınızı itina ile taşıyarak yeni adreslerine teslim etmekteyiz. Ev, ofis, depo ve benzeri eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde taşımaktayız. Sizlere profesyonel nakliye hizmetlerini tecrübeli ekibimizle sunmaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Yıllardır müşterilerimize müracaat edebilecekleri güvenilir bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Sizler için değerli olan eşyalarınıza değer vererek bir hasar ya da zarara uğratmadan taşımaktayız.

Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörün gerektirdiği koşulları ve imkanları eksiksiz bir şekilde sağlayarak sizlere ürün ve hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Müşterilerimize asgari koşulların ötesinde en ideal şekilde hizmet verme hedefi ile ilk günden beri faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlere bütçenize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Hizmet almak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bize ulaştıktan sonrasında ekibimizle verdiğiniz adreslerden eşyalarınızı itina ile taşıyarak adreslerinize hızlı ve pratik bir şekilde yeni adreslere taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR