• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

U Car Wash Oto Yıkama

Adres :

Gaziosmanpaşa Mah. Ankara Cad. No: 22 ( U Car Wash ) Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Uçar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 836 58 37

U Car Wash Oto Yıkama birmilyonnokta.com sitesinde tanıtımı yapılan üyeler arasında yer almaktadır.

Ankara otomotiv sektörü içerisinde faaliyet gösteren firmamız, kendi alanında en geniş kapsamlı hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde pasta cila, detaylı iç temizlik, boya koruma, seramik kaplama ve araç içi kuaför olmak üzere çeşitli oto yıkama ve bakım uygulamaları yapılmaktadır. Tüm bu işlemleri en güvenilir şekilde yapıp aracınızı sizlere teslim ediyoruz. Kurumsal olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya oldukça büyük önem veriyoruz. Bu sebepten ötürü bize teslim edilen araçlarınız için gereken işlemleri en kısa süre içerisinde yapmaktayız.

U Car Wash Oto Yıkama, fiyatlar konusunda sağladığı imkanlar ile de müşterilerin ilk tercihi olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmetler karşılığında oto yıkama sektörü kapsamındaki en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Bunun yanı sıra sıklıkla yaptığımız kampanyalar sayesinde arabanızın bakımını en hesaplı şekilde yaptırabilirsiniz. En kaliteli oto yıkama ve bakım işlemlerini en uygun ücretler ile sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hem hızımız hem hesaplı fiyatlarımız hem de kalitemiz ile en iyi hizmeti sizler için sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz tüm imkanlardan ve oto yıkama hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizi Ankara Gölbaşı’nda yer alan işletmemize bekliyoruz. Fiyatlar ve kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde telefon numaramız üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR