• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uçar Çiftliği

Adres :

Hasanköy Mah. Kuşcu Sok. No: 3 Bursa » Gürsu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nermin Yağcı - Kadri Yağcı

E-Posta Adresi :

ucarcifligi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 617 39 01

Whatsapp 2:

0 (532) 241 53 33

Sağlıklı bir yaşam için tüketilen besinlere dikkat etmek gerekiyor. Tüketilen besinlerin sağlığa uygun olması, katkı maddesi bulundurmaması önemlidir. Günümüzde artık her besin rahatlıkla bulunabilir halde. Özellikle et tüketimi için etin temini kolaylıkla yapılabiliyor. Fakat temin edilen etin lezzeti asla doğal beslenmiş ve kesilmiş hayvanların etiyle bir olmuyor. Uçar Çiftliği olarak özenle beslediğimiz hayvanları satışa sunuyoruz.

Sağlıklı, güvenilir ve lezzetli et tüketimi için çiftliğimizde sizler için beslediğimiz hayvanları tercih edebilirsiniz. Küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık üzerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda çiftliğimizde yetişen tüm hayvanları doğal olarak besliyoruz. Hayvanların yeminde katkı maddesi kullanmıyoruz. Çiftlik içinde ve çevresinde hareket etme olanağına sahip olan hayvanların sağlık kontrolü düzenli olarak yapılıyor. Çiftliğimizde toplu hayvan satışı yapabiliyoruz. Adak kesimi ya da kurbanlık için istediğiniz hayvanı seçebiliyorsunuz. Eğer isterseniz tercih edeceğiniz hayvanı çiftliğimizde kesebiliyoruz.

Uçar Çiftliği olarak Bursa hayvancılık sektöründe geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Hayvanlarımızın sütlerini günlük süt olarak satıyor, ihtiyaç doğrultusunda yoğurt ve peynir yapabiliyoruz. Eğer isterseniz kendiniz beslemek için çiftliğimizden hayvan alabilirsiniz. Uçar Çiftliği ailesi olarak kalite standartları içerisinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Hayvanlarımızın sağlığını koruyor, onların bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Güvenle tüketebileceğiniz lezzetli et ve süt için çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok çiftliğe göre uygun fiyat aralığında hizmet vererek istek ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR