• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uçaroğlu Öz Hatay Sofrası

Adres :

Ova Mah. Kanga Petrol Yanı Kalkan Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Uçar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 690 90 36

Whatsapp 2:

0 (539) 500 70 48

Antalya’nın Kaş ilçesinde yeme içme ve restoran sektöründeki eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturan firmamız Uçaroğlu Öz Hatay Sofrası birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Günümüz yeme içme alışkanlıkları salgın hastalıklar ve insanların arasına giren gözle görülmeyen mesafeler dolayısıyla oldukça farklılaşan bir duruma gelmiştir. Temizlik ve kaliteye olan bakış açısı daha da önemsenmeye başlayarak, güvenilir yeme içme mekânları daha fazla önem kazanmıştır. Tüm bu kriterler sayesinde iyi mekânların kıymeti giderek daha anlaşılır hale gelmektedir.

Faaliyete başladığı günden bugüne kadar tüm bu kurallara riayet ederek, %100 müşteri memnuniyeti önceleyen firmamız Uçaroğlu Öz Hatay Sofrası, Antalya restaurant sektöründe sizlere eşsiz hizmetler vermeye devam etmektedir. Güvenilir ve kaliteli salonumuzda, deneyimli personellerimizin güler yüzlü müşteri hizmetiyle karşılanarak, en hijyenik ürünleri tüketebilirsiniz. Ailecek evinizin konforunu yaşamanız için, en güzel hizmeti sizlere sunuyor, yerli ve yabancı tüm misafirlerimize aynı kalitede hizmeti özenle gösteriyoruz.

Her çeşit karışık ızgara ürünlerini sizlerle buluşturan firmamız, özenle seçtiği güvenli kesim ürünleri ile gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz bir lezzeti sizinle buluşturmaktadır. Hatay’ın ağzınız da dağılan meşhur künefesini, Kalkan’da sizlerle buluşturuyoruz. Alo paket servisimizle tüm ilçe içi siparişlerinizi hızlıca kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Ailenizle kebabın en güzelini yiyebileceğiniz Uçaroğlu Öz Hatay Sofrası olarak, kalitemizden asla ödün vermeden sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Toplu organizasyonlarınızda yemek siparişleriniz konusunda yardımcı oluyor ve tüm siparişlerinize en hızlı çözümlerle cevap veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR