• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Elektronik

Adres :

Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Demir - Hasan Demir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 949 06 26

Whatsapp 2:

0 (537) 422 06 26

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde, artık pek çok televizyon uydu alıcısı dahil bir şekilde satılıyor. Yine de geleneksel ve eski tip uydu kullanan birçok insan farklı sorunlarla karşılaşabiliyor. Biz Uğur Elektronik ailesi olarak; televizyon, uydu, çanak anten gibi birçok farklı cihaz için tadilat ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Gaziantep genelinde sunduğumuz bu hizmetler sayesinde, birçok farklı kesimden müşteriye ulaşmayı başarmış bulunuyoruz.

Gaziantep elektronik sektöründe, işletmemizi başarılı kılan en temel etken yalnızca belli bir alanda uzmanlaşarak hizmet vermemizdir. Bu sayede, çanak anten ve uydu sistemleri konusunda maksimum verimli hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda bu cihazların kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç halinde adresinize gelerek sorunu tespit ediyor ve gerekli tamirat işlemlerini uyguluyoruz.

Çanak anten, uydu gibi cihazlar için verdiğimiz hizmetin yanı sıra televizyon tamirini de gerçekleştiriyoruz. Birçok farklı marka ve modeldeki televizyonlarda oluşan hasarı tespit ediyoruz. Gereken tadilatı titizlikle uyguluyoruz. Bu işlemler sırasında her zaman kaliteli ve orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Böylelikle cihazınız çalışma performansından herhangi bir kayıp yaşamıyor.

Uğur Elektronik ailesi olarak, birinci hedefimiz Gaziantep’te farklı bölgelerdeki ihtiyaçlara doğru ve verimli cevaplar verebilmektedir. Biz bu amacımızı gerçekleştirmek için her zaman müşterilerimizin taleplerine doğru ve nitelikli çözümler üretmek için çalışıyoruz. Sizler de bu cihazlarınızda oluşan sorunlar için ya da kurulum yardımı almak için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR