• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Körük Kızak Koruma Sistemleri

Adres :

Yiğitler Mah. F106 Sok. Çelik Kimya No: 23/1 Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Sivimli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 576 24 07

Uğur Körük Kızak Koruma Sistemleri olarak metali biçimde biçime sokan ve istenilen hale getirilene kadar birçok işlemden geçiren bir firma olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Bu sektörde kalitesiz olmak gibi bir seçeneğimiz olmadığını biliyoruz. Sac körük, sac kapak, koruma sistemleri, kızak koruma körüğü, cnc kızak koruma sacı tamiri, bez körük imalatı, konveyör bakımı gibi dirayet isteyen bir dalda ilerliyor ve bu noktada ise oldukça azimli olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Yeri geldiğinde işletmelere bile verdiğimiz bu hizmet metali ham madde olarak merkeze alıyor. Kullanım alanı geniş olan metali, profesyonel makinelerimizle ve alanında oldukça uzman ekibimizle işliyor ve sizin hizmetinize sunuyoruz. Tabiri caizse, çeliğin kimyasıyla oynuyoruz desek sanırım yanılmış olmayız. Bu uğurda yanılmadan ve şaşmadan sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşmak en büyük hedeflerimizden birisi. Ne gerekiyorsa gerçekleştiriyoruz bu uğurda ve sizlerin bunu görmesini hayal edip kalitemizi deneyimlemenizi çok istiyoruz.

Bursa metal alanında rekabet alanımız, biz istesek de istemesek de çok geniş. Bu rekabet alanında öncü olmak, tecrübe ile kazanılan bir mutluluk olduğu için bunu sizlerle yaşamakta kararlı olmakla beraber değişmez arzu ve isteğimizle gönlünüzde yer edinmek istiyoruz. Asıl işin işte tam olarak bu olduğunun yeterince farkındayız ve bu zincirde bir halka olmanın da size büyük fayda sağlayacağının bilincindeyiz. En sağlam malzemelerle hizmetinizde olmakta inatçıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR