• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ülger Oto Lastik Ve Jant

Adres :

Horozluhan Mah. Büyük Şahin Cad. Konarsan Sanayi Sitesi No: 23/2/b Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Ülger

E-Posta Adresi :

ulgerotolastikjant@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 207 72 31

Otomotiv sektöründe hizmet veren Ülger Oto Lastik ve Jant birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmamız sizlere yönelik bir hizmet politikasıyla faaliyet göstermektedir. Firmamız kurulduğu ilk günden beri kaliteli hizmet vermeyi misyon edinerek sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır. İlk günden beri hizmetlerimizi ulaştırdığımız müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyoruz.

Konya oto lastik ve jant sektöründe verdiği hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap ederek öncü firmalar arasında yer almaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz hizmetlerle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Firma olarak geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Firmamız acil yol yardım hizmetleri, akü satışı, oto lastik satışı ve değişimi, lastik balans hizmetlerini vermektedir. Satışını yaptığımız lastikler ve diğer parçalar birinci sınıf kalitede olup güvenle satın alabilirsiniz.

Firmamız müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindedir. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Tüm müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmetler alabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlerin rağbeti ile ilk günden beri emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Profesyonel hizmetlerimizden istifade etmek isteyen müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlayarak hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR