• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulu Hac Malzemeleri

Adres :

Nalbantoğlu Mah. Tesbihciler Çarşısı No: 25 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Tatlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 327 16 79

Bursa Osmangazi’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden Ulu Hac Malzemeleri firmamız uzun yıllardır kalitenin, güvenin, zengin ürün çeşidinin ve uygun fiyatın değişmez adresidir. İslami yaşam standartları çerçevesinde yapılması gereken çeşitli ibadetler ve buna uygun yaşam tarzı vardır. Ayrıca Müslüman hayatının her anına Kuran esaslarını tatbik etmeli, sünnetlere ve Kuran esaslarına uygun bir yaşam sürmelidir. Bütün bunlar için bir takım araç gereç, kıyafet ve eşyalara gereksinimi vardır.

Bursa alışveriş sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler ilk günden bu yana İslami kaidelere uygun bir yaşam sürmek isteyenlerin yardımcısı olmaya çalışıyor, bu alanda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünü stoklarımızda bulundurarak iyiliklere vesile olmaya çalışıyoruz. Son derece geniş bir ürün seçeneği ile karşınıza çıkıyor ve sektörde ortaya çıkan bütün yenilikleri yakından takip ediyoruz. İbadetleri kolaylaştıracak, hayata zarif dokunuşlar yapacak, İslami esasları daha rahat tatbik etmeye yaratacak en güncel eşyalara erişim imkanı veriyoruz.

Bütün ürünlerimizde kaliteden taviz vermiyor, birbirinden kaliteli ürünleri kullanımınıza sunuyoruz. Böylece uzun süre güvenle ve severek kullanacağınız ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Üstelik hediye mahiyetinde tercih edebileceğiniz, kültürümüzde önemli anlamlar ifa eden ürünlere de rahatlıkla tarafımızdan sahip olabiliyorsunuz.

Hediyelik Kur’an- Kerim satışı, namaz kıyafetleri satışı, hac kıyafetleri satışı, umre kıyafetleri satışı, tesbih çeşitleri, toptan seccade satışı, zikirmatik çeşitleri ve çok daha fazlasını, birbirinden uygun fiyatlarla beğeninize açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR