• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulukan İklimlendirme

Adres :

Sakarya Mahallesi 10. Yavuz Sokak No: 24 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Ulukan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

enginulukan41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 558 40 95

Whatsapp 2:

0 (536) 673 30 04

Osmangazi ilçesinde teknik servis olarak hizmet veren Ulukan İklimlendirme birmilyonnokta.com un üyesidir. Sektörde yıllardır çalışma arına devam eden firmamız müşteri güvenini kazanmış bir firmadır. Bursa teknik servis sektöründe hizmet veren firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında; petek bakım ve temizliği, klima bakım onarım tamiri ve klima kurulumu hizmetlerini sayabiliriz. Bu hizmetler dışında bir de ikinci el klima alım satım hizmetleri de sunmaktayız. Kurulum ve satış sonrası hizmetlerimizle de sizlere her zaman destek oluyoruz.

Klimalar önceden sadece büyük mekanlarda kullanılırken günümüzde iş yerlerimizde ve evlerimizde kullanılmaktadır. Hem ısınma hem soğuma hem de havalandırma hizmetlerini aynı anda yapabilen klimalar günümüz teknolojisinin en ergonomik ürünlerindendir. Firmamız da bu teknolojik ürünün tüm bakım ve temizlik işlemlerini sizin için yapmaktadır. Düzenli aralılarla yapılan temizlik hem bakteri ve virüs oluşumunu engeller hem de klimanın performansının düşmesini engeller. Klimaların hem içi hem dışı temizlenir.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı duruşuyla müşterilerimizin güvenini sağlamıştır. Çalışan personellerimiz hızlı servis ağımız ile istediğiniz adrese gelerek sorunu analiz eder ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile çalışmaya başlarlar. Hızlı çözüm üretme bilinciyle hareket eden çalışanlarımız gereken işlemleri yapıp kontrolleri de sağlarlar. Müşteri odaklı çalışmalarımız sürekliliği de sağlamıştır, bu süreklilik ve güven içinde sektörde yeni başarılar elde etmek için profesyonel kadromuz yenilikleri her zaman takip etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR