• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulus Elektrik

Adres :

Evsat Mah. Hükümet Cad. Nüfus Karşısı 34/b Beyşehir/konya Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yılmaz

E-Posta Adresi :

murocan.k82@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 595 63 94

Whatsapp 2:

0 (542) 512 77 44

Ulus Elektrik firmamız ;konya beyşehir elektrik firmaları,konya beyşehir elektrik plan proje,konya beyşehir elektrik arıza tamiri,konya beyşehir elektrik tesisat ustası,konya beyşehir elektrik tesisat firmaları,konya beyşehir en yakın elektrikçi,konya beyşehir 7/24 elektrik arıza tamiri,konya beyşehir günsan elektrik priz fiyatları,konya beyşehir çanak anten montajı,konya beyşehir solar güneş panel montajı,konya beyşehir elektrik otomasyon sistemleri, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hayatlarımıza kısmen daha sonra girmiş olsa da kısa bir zaman içerisinde elektrik hepimiz için olmazsa olmaz bir duruma gelmiştir. Evlerimizde, işyerlerimizde, sokaklarda kısacası her yerde elektriğe ya da elektrik gücü ile çalışan ürünlere rastlarız. Bir iki saatlik kısa kesintilerde dahi hayatlarımız büyük ölçüde olumsuz etkilenir. Elektik hizmetini sağlayanların işi hepimizin hem fikir olduğu gibi önemlidir. Önemli olmasının da yanı sıra da risk barındırır. Bilindiği üzere elektrik akımına kapılmanın ve elektrik tesisatında ortaya çıkan arızaların ölümcül sonuçları olabilmektedir.

Ulus Elektrikolarak biz sizlere bu hizmetiKonya elektrik elektroniksektörüne bağlı bir firma olarak sağlamaktayız. Bu sektörde çalışma alanında uzmanlık gerektirmesinin yanı sıra beceri ve dikkati de gerektirmektedir. Mesleki bilgi ve becerilerinden emin olmadığımız çalışanımız bulunmamaktadır. Bu sayede de sunduğumuz tüm hizmetlerin arkasında daima durabilmekteyiz.Ulus Elektrikolarak daima kaliteli malzemeler kullanıyor ve böylece sizlere daima uzun ve sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz.

Biz bu sektöre, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamak için girdik. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için kendimizi geliştiriyor ve son teknolojiyi çalışma prensibimize katarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerde tercihlerinizi bizden yana kullandıkça ve bizden övgüyle bahsettikçe motivasyonumuz daha da artıyor. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonrada bize ihtiyacınız olduğu her zaman sizlere bir telefon uzaklığındayız. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR