• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulus Mobilya İdaş

Adres :

Soğanlık Yeni Mahallesi Millet Caddesi No: 38 (266, 21 Km)34880 Kartal/ İstanbul İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

sibeladige@hotmail.com

Hayatımız boyunca vaktimizin büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizin ve iş yerlerimizin şık, özenli ve kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş olmasını istemek hepimizin en doğal hakkıdır. Eskiden bu isteklerimizi yerine getirebilmek için günlerce araştırma yapar, dudak uçuklatan ücretler öderdik. Fakat artık bu isteğimizi yerine getirebilmek için çok para ve vakit harcamaya gerek kalmadı. Bizler, sizlerin bu ihtiyaç ve beklentilerini en kısa sürede, en doğru şekilde ve güncel ekipmanlarımız ile birlikte en kısa sürede, en uygun fiyatlara karşılamak için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz.

Evimize gelen bir misafirimizin ya da iş yerimize gelen bir müşterimizin evimizi veya iş yerimizi beğenmesi, şık bulması hepimizin hoşuna gidebilecek bir durumdur. Özellikle son yıllarda tüm sektörlerde olduğu gibi mobilya sektöründe de görülen büyük gelişmeler ve iyileşmeler sayesinde bizler de İstanbul mobilya sektöründe kısa sürede de olsa birçok yeniliğe imza attık. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ve sizlerle aramızda kurduğumuz karşılıklı güven bağı sayesinde de attığımız adımları daha kendimizden emin atıyor ve büyük bir şevkle çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden en kısa sürede, ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde faydalanmak isterseniz işletmemize gelebilir, her biri alanında uzman, tecrübeli, ilgili ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz.

Bizler, bahsettiğimiz hizmetleri en kısa sürede ve en kaliteli şekilde sizlere sunmak ve de sizlerle tanışmak için büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR