• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulusoy Izzgara

Adres :

Terminal Karşısı Kapalı Pazar Yeri Lüleburgaz Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Ulusoy - Tugay Ulusoy

E-Posta Adresi :

tugay.1994.8301@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 879 55 70

Ulusoy Izzgara olarakkırklareli lüleburgaz ızgara köfte siparişi,kırklareli lüleburgaz uykuluk siparişi,kırklareli lüleburgaz alo paket uykuluk siparişi,kırklareli lüleburgaz alo paket ızgara köfte siparişi,kırklareli lüleburgaz ızgara sucuk siparişi,kırklareli lüleburgaz alo paket ızgara sucuk siparişi,kırklareli lüleburgaz kuzu kokoreç siparişi,kırklareli lüleburgaz dana kokoreç siparişi,kırklareli lüleburgaz kokoreç siparişi,kırklareli lüleburgaz kokoreç nerede yenir,kırklareli lüleburgaz kokoreç salonu,vb alanda hizmet vermekteyiz.

En sevilen sokak lezzetlerinden biri olan kokoreç yapımı zahmetli bir iştir. Koyunun ince bağırsağından yapılan kokoreç için bağırsağın içten ve dıştan iyice yıkanması, tüm kirlerden arınması gerekir. Bu zahmetli işi birçok işletme hakkınca yerine getirmez, tüketicinin sağlığı ile oynar.Kırklareli Restaurantalanında hizmetlerini gerçekleştiren firmamızda hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulmakta, en lezzetli kokoreçler en temiz şekilde yapılmaktadır. Kullandığımız kaliteli ürünler ve sağladığımız hijyen asla sağlığınızın tehlikeye atılabileceği bir duruma mahal vermez. En lezzetli kokoreçleri şık mekânımızda gönül rahatlığı ile yiyebilir, nezih işletmemizi aileniz ve yakınlarınız ile de tercih edebilirsiniz.

İşletmemizden en kaliteli ve lezzetli uykuluk de temin edebilirsiniz. Yılların tecrübesi ve en kaliteli etler ile oluşturduğumuz kokoreç sizlere lezzetli ve doyurucu bir öğün sunar. Sizlere sunduğumuz eşsiz lezzetteki kebaplarımız keyifli, doyurucu bir öğün geçirmenizi sağlar. Sizi daima güler yüzle karşılar, ağırlar ve uğurlarız. Memnuniyetiniz bizler için her zaman ön plandadır.

İşletmemizde ev ve iş adreslerinize yemek teslimatı da yapılmaktadır. Adreslerinizden vereceğiniz tavuk dürüm, kokoreç siparişleriniz en hızlı ve düzgün paketlenmiş şekilde sizlere teslim edilir. Toplu siparişlerinizde firmamızı güven ile tercih edebilirsiniz. Siz de en lezzetli kokoreçleri, en kaliteli etlerden yapılmış tavuk dönerleri şık, enfes kebapları temiz bir mekânda nitelikli hizmet alarak tüketmek istiyorsanız mekanımızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR