• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulvi Elektrik

Adres :

Aydıntepe Mahallesi Yeşildere Caddesi No: 34/ A Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Ulvi Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasinulvikucuk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 572 72 61

Biz Ulvi Elektrik olarak İstanbul Tuzla’da Yasin Ulvi Küçük tarafından kurulduk. İstanbul elektrik sektörünün bir üyesi olarak hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem vermekte olan firmamız birbirinden uzman çalışma arkadaşlarıyla ihtiyacınız olan elektrik hizmetinin yanı sıra güvenlik sistemleri, uydu sistemleri, telefon bağlantıları ve internet bağlantıları gibi önemli hizmetler de vermektedir.

Sevdiklerinizin güvenliğine önem veren Firmamız güvenlik alanında; 7 gün 24 saat kayıt yapabilen ,1 ay yapılan kaydı saklayabilen ve cep telefonunuzdan bile ücretsiz izleyebileceğiniz sistemle hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arıza ile ilgilenip çözüm sunabilen firmamız, telefon bağlantılarınıza da ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Uydu sistemleri konusunda da hizmet veren firmamız her türlü çanak ve receiver kurulumu da yapmaktadır.

Uzman kadrosu, teknik bilgi birikimi ve tecrübesinden aldığı güvenle firmamız Ulvi Elektrik; bünyesinde kaliteli tasarruflu ampul, spot ışık, fiş, priz ve bulunması basit gibi görünen fakat bulunamadığında hayatı aksatmakta olan dilediğiniz ekipmanı bulabilirsiniz. Firmamız her şeyden önce müşteriye değer vermektedir ve bütün çalışanlarımız bunun bilincinde hizmet vermektedir. Bizim için iyi yapılmış olan iş; müşterimizin yapılan işten şikayetinin olmamasıdır. Bizim için işimizi titizlikle ve dikkatle yapmak büyük önem arz etmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran müşteri memnuniyetine verdiğimiz değerdir.

Gücünü müşterilerinin güveninden, uzman kadrosundan ve deneyiminden alan bir firma olan Ulvi Elektrik müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR