• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umaç Elektrik

Umaç Elektrik ülkemizin en büyük ticari platformu olan birmilyonnokta.com üyesi olarak İstanbul elektrik elektronik sektöründe kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine hem elektrik ve elektronik malzemelerinin temini konularında hem de montaj konularında hizmet veren Umaç Elektrik, aynı zamanda pano montajlarının yapılması için gerekli olan yetkilendirme belgelerine de sahip bir işletme olarak güvenlik ve kalite garantisi de vermektedir.

Sahip olduğu geniş stok yelpazesi ile gerek elektronik sistemlerin parçaları olsun gerekse ev ve iş yerlerinde bolca kullanılan elektrik fişleri, lamba anahtarları ve uzatmalar olsun, genel kullanımda ihtiyaç duyulacak bütün malzemeleri müşterilerine sunmaktadır. İşletme, ayın zamanda ellerinde bulunmayan parçaları da çok hızlı bir biçimde tedarik edip müşterilerine ulaştırabilmektedir.

Elektrik ekipmanlarında kalite çok önemlidir. Özensiz üretilen ve fiyatından dolayı tercih edilen malzemeler sadece binadaki bütün cihazları tehdit etmekle kalmaz, sistemin montaj ve bakımını yapan kişilerin de hayatlarını riske atar. Aynı durum elektronik cihaz parçaları için de geçerlidir. Bundan dolayı alınacak güvenlik önemleri büyük önem arz etmektedir.

Acil durumlarla karşılaşan müşterilerine 7/24 hizmet veren Umaç Elektrik, tecrübeli ve eğitimli personeli ile güvenlik odaklı olarak çalışmaktadır. Sadece en kaliteli malzemeleri tercih eden şirket, bu sayede hem kendi çalışanlarının hem de binada ikamet eden veya çalışanların hayatlarını garanti altına almaktadır. Her türlü elektrik tesisatı, pano arıza ve bakımlarını gerçekleştirebilen şirket faaliyetlerine Çekmeköy’de devam etmektedir.