• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ümit Metal

Adres :

Kazım Karabekir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 4. Sokak No: 34 Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Özata

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 220 99 98

Whatsapp 2:

0 (535) 220 99 98

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon alanında kurulmuş olan firmamız, geniş seçenekler ile en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.

Bağcılar içerisinde çelik konstrüksiyon ustası arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Bu alanda en kaliteli ve en profesyonel uygulamalarımız ile sizlere kısa sürede hizmet sunmaktayız. Metal dekorasyon ürünleri bakımından da bir o kadar kaliteli ürünlere sahip olan firmamız en ideal malzemeler ve ürünler ile metal dekorasyonda da hünerlerini konuşturacaktır. Bağcılar metal dekorasyon ustası olarak ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Bağcılar ferforje pencere korkuluğu yapan firmalardan biri olarak, pencere korkuluğu konusunda ustalarımız gerekli olan ölçüleri aldıktan sonra hemen işlemlere başlayarak, montaj işlemi ile hizmetlerini sizlere sunarlar. Merdiven korkuluğu üretimi de yapan firmamız, hem estetik duran hem de güvenlik önlemi olan bu işlem içinde en kaliteli ve en güzel tasarımları sizlere sunarlar. Birbirinden farklı merdiven modeli için merdiven korkuluğu üretebilmekteyiz.

Yangın merdiveni yapımı gibi en önemli güvenlik önlemlerini de üstelenen firmamız, bir yangın güvenlik önlemi sistemi olarak yapınız için en ideal yangın merdivenini sizler seçtikten sonra gerekli olan ölçümler alınır ve merdivenin kurulumu yapılır. Her binanın bir yangın merdivenine ihtiyaç duyabileceği unutulmamalıdır.

İstanbul içerisinde demir doğrama işleri konusunda profesyonel bir firma arıyorsanız eğer bu konuda en ideal ve en kaliteli hizmeti firmamız sizler sunmaktadır. Profesyonel olarak kısa sürede demir doğrama işlemleri en teknolojik ekipman ile birlikte halledilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR