• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ümit Oto Kurtarma Vinç

Adres :

- Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemalettin Özkan - Ümit Doğan

E-Posta Adresi :

kemalettinozkan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 637 15 30

Whatsapp 2:

0 (543) 950 15 30

Firmamız; Karaman yol yardım sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımız sepetli vinç kiralama, oto kurtarma ve oto çekici hizmetleridir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar gerek mevsim gerekse yol şartları her ne olursa olsun alanında ehil ve tecrübeli çalışma personelimiz ile en kısa sürede verilen konuma ulaşarak mağduriyetinizi gidermek için elimizden gelen gayreti sarf ettik. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız, kapasitemiz, mevcut gücümüz ve sağlam alt yapımız ile müşterilerimizin teveccühünü kazandık. Faaliyet alanımızda adımızdan övgü ile bahsettirerek bölgemizin lider firmalarından birisi olduk.

Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, doğruluk, dürüstlük ve özveri firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde günün her saati çağrı merkezimizi arayarak, acil yol yardım ve kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz. Firma olarak amacımız sürekli artan rekabet ortamı içerisinde siz değerli müşterilerimizin sıkıntı ve problemlerine en kısa sürede cevap vermek ve çözüme ulaştırmaktır.

Firmamıza ait tüm kurtarma araçlarımız karayolu taşıma sigortası kapsamındadır. Dolayısıyla yolda kalma, makine taşımacılığı, kazalı ya da hasarlı araç çekimi, nakliye ve kaldırma sistemleri, arıza vb. gibi ihtiyaç durumlarında siz değerli müşterilerimize en etkili çözümü en makul fiyatlar ile sunarak sorunlarınızı kolaylıkla çözüyoruz. Yenilikçi ve kendini geliştirmeyi hedef alan yapımız ile geçmişimizdeki başarılı deneyimlerimizi geleceğimize taşıyarak yolumuzda emin adımlar ile ilerlemek öncelikli amacımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR