• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umran Oto Ekspertiz

Adres :

Devgiriş Mahallesi Derbent Sokak 31/1 Canik Samsun Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bektaş - Davut Yüce

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

can.azak@umranoto.com.tr

Whatsapp 1:

0 (552) 320 28 28

Whatsapp 2:

0 (505) 542 24 18

Umran Oto Ekspertiz; siz pek değerli araç sürücülerine oto ekspertiz işleri alanında hizmet veriyor. Samsun Canik’te bulunan oto ekspertiz firmamız, çeşitli oto eksper işlemleriniz konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya devam ediyor. Makul fiyatlı oto eksper ve araç hasar kontrol merkezi hizmet seçenekleri ile rakip firmalar arasından sıyrılan Umran Oto Ekspertiz; alanında ve sektöründe önder firma olmanın büyük gurur ve heyecanını yaşıyor.

Oto eksper işlemleri, oto hasar kontrolü, oto boya testi, araç yanal kayma testi ve oto kaporta testleri gibi envaiçeşit hizmetleri güvenilir bir şekilde sizlere sunmakta olan firmamız, yüksek kaliteyi makul fiyatlara sağlayarak hizmet vermeye devam ediyor. Deneyim sahibi ve alanında yetkin ustalar ve güvenilir eksper teknik ekibiyle otomobilinize en iyi şekilde muamele ediyor, büyük bir hassaslıkla oto eksper hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin yorum ve tavsiyeleri ışığında kendimizi geliştirmeye devam ediyor ve kendimizi daha üst düzey hizmet standartlarına çıkarmaya büyük çaba sarf ediyoruz. Genç ve dinamik çalışan ekip kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile yegane arzumuz; sizlere en güzel hizmeti en makul fiyat skalasında verebilmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine düstur ve ilke edinmiş olan firmamız, çalışma saatleri içerisinde Samsun Canik oto ekspertiz şubesi ile siz çok kıymetli otomobil sürücülerinin hizmetinizdedir. Bize şubemiz aracılığıyla ulaşabilir ve oto eksper hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR