• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Et Market

Adres :

Yalınayak Mah. Çiftçiler Cad. No: 165 Dükkan 1 Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Kanat

E-Posta Adresi :

umutk0475@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 774 15 66

Whatsapp 2:

0 (531) 919 79 81

Firmamız; Mersin alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız toptan et ve et ürünleri satışıdır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bu güne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek hizmet verdik. Bu hizmet anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimiz helal kesim sertifikasına sahip ürünlerdir. Aynı zamanda gerek kesim gerek parçalama gerekse paketleme esnasında tüm yasal standartlara ve hijyen kurallarına titizlikle uyulmaktadır. Aynı zamanda ileri teknolojinin tüm imkânlarından da yararlanmaktayız.

Firma olarak öncelikli amacımız temel besin kaynağımız olan et ve et ürünlerinin en sağlıklı ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır. Bu amacımız ekseninde alanında profesyonel ve eğitim almış kasap kadrosu ile çalışmaktayız. Kasap kadromuz yaptığı kesim, parçalama ve paketleme işlemlerinde son derece hassasiyet göstermektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesimleri modern tesislerde ve hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Bununla birlikte kesimi yapılan hayvanlar anlaşmalı olduğumuz özel besi çiftliklerinden temin edilmektedir. Alanında uzman arkadaşımız besi çiftliğine giderek kesimi yapılacak olan hayvanı görür, seçer ve kesimhaneye sevk eder.

Firmamız beyaz ve kırmızı et ürünlerinin yanı sıra ciğer ve sakatat gibi diğer hayvansal ürünleri de en sağlıklı ve en uygun fiyatlar ile tedarikini sağlamaktadır. Bu ürünlerin de hazırlanma ve paketlenme aşamaları yukarıda izah ettiğimiz şekilde titizlik ile yapılmaktadır. Dürüstlük, güven ve hijyen firmamızın öncelikli çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz ekseninde temel et ve et ürünleri ihtiyacını karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR