• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Kasap

Adres :

Yunus Emre Mahallesi 390 Sokak Blue Garden No: 23 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vehbi Demir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 658 11 50

Umut Kasap

Gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız İstanbulEsenyurt’ ta hizmet vermektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimize dana kıyma, kırmızı et, tavuk, günlük süt, bal, et ve et ürünleri ile hizmet vermekteyiz.Faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde işimizi layığı ile yerine getirmekteyiz. Et ve et ürünleri ihtiyacınız için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Değerli müşterilerimize sunduğumuz et ve et ürünlerinin ilk günkü tazeliğini korumaktayız ve hijyenik ortamlarda muhafazasını sağlamaktayız.

Bilindiği üzere her et sağlıklı ve kaliteli değildir. Et ve et ürünleri her evin sofrasının baş tacıdır. Yüksek besin içeriği, kolay ulaşılabilmesi, pratik hazırlanışı ve tüketim hazzının oldukça yüksek olması nedeniyle et ve et ürünleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır. Her türlü diğer besin öğeleri ile birlikte tüketilebilmesi açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir.Özellikle son dönemlerde örneklerini gördüğümüz sağlıksız ve kontrolsüz et üretimleri almış başını gidiyor. Sağlıksız et ve et ürünlerinin tüketimi sonucunda oluşan belirli rahatsızlıklardan dolayı sağlık kuruluşlarına başvuranların sayısı hafife alınmayacak derecede artmıştır. Hepimiz isteriz ki soframıza koyduğumuz ürünler hem lezzetli hem de sağlıklı olsun. Aile bireylerimizin sağlık ve memnuniyeti vazgeçilmez unsurlardır.

Kasabımızda et satışını gerçekleştirdiğimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesimleri Avrupa standartlarına, teknik şartnamelere uygun modern tesislerde ve hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Kesimi yapılan hayvanlar anlaşmalı olduğumuz ve bölgemizin özel besi çiftliklerinde doğal ortamında yetiştirilmektedir. Çiftlikler geniş kapasite olanaklarına sahip olan, sektörde güvenilirliği ile bilinen işletmelerdir Görevli kasap personelimiz çiftliklere giderek kesimi yapılacak olan hayvanı kendisi seçerek ve kesimhaneye sevk eder.Detaylı bilgi almak ve daha fazlası için 0534 658 11 50 iletişim numaramızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler