• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Mekanik

Adres :

- Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Aslan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 466 21 16

Firmamız Niğde tesisat bakım ve onarım sektöründe yaşam alanlarınızın he türlü alt yapı sorununa alanında uzman çalışma ekiplerimiz vasıtasıyla çözüm üretmek amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. Sektördeki faaliyet alanımız ısı ve yalıtım gibi temel ihtiyaçlarınızı da karşılamaktır. Dolayısıyla doğalgaz ve kalorifer tesisatı kurulumu, güneş enerji sistemleri kurulumu ve sıhhi tesisat işleri olmak üzere oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma olarak işimize olan bağlılığımız ve saygımız ile sektörün lider firmalarından birisiyiz.

Firma olarak sektörde kapılarımız açtığımız günden bugüne kadar müşterilerimizin her türlü beklenti, istek ve ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı çözümler ürettik. Bu çözümleri en ekonomik fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile sunduk. Daima müşterilerimizin yanında olarak müşteri memnuniyeti ilkesini temel prensip edindik. Bununla birlikte faaliyet alanımızdaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, profesyonel bir yaklaşımla uyguladık. Verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin teveccühünü kazandık. Bundan sonra da bu anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Firma olarak çalışanlarımızın güvenli bir çalışma ortamında çalışmalarını önemsiyoruz. Dolayısıyla çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği için güncel yasal yükümlülükleri yerine getirmekteyiz. Bununla birlikte mevzuat gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak her geçen gün kapasitemizi daha da arttırmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde saygınlığımızı ve itibarımızı geleceğe taşımak için emin adımlar ile yolumuzda ilerlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR