• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Su Arıtma

Adres :

Nasreddin Mahallesi . 32500. Sokak No: 2 Ak Plaza Akşehir Konya Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seval Gürlük

E-Posta Adresi :

sevalgurluk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 740 01 45

Whatsapp 2:

0 (543) 740 01 45

Yaşam kaynağı dendiğinde akılarla su gelir. Doğada temiz halde bulunmayan çeşitli maddeler ile karışmış halde ulunurken altyapı sistemleri ile ilaçlanarak evlere gelse dahi temiz halde olmaz. Bunun için çeşitli yenilikler düşünülmüş olup en kalıcı ve benimsenen şekli su artıma sistemleri olmuştur. Kolaylıkla mutfakta yerini alan sistemin kullanımı oldukça kolaydır.

Çeşitli kurumlar tarafından sunulan su arıtma sistemleri cihaz satış noktası olarak Konya için kolaylıklar sunuyoruz. Aynı zamanda cihazın tamiri ile bakımı gibi durumları da müşterilerimize kolaylıkla sunmaya devam etmekteyiz.

Konya Akşehir Umut Su Arıtma adı ile müşterilerimize ulaşıyoruz. Kurum olarak müşteri odaklı olarak iş sunma prensibimiz vardır. Temelde müşterilerimizin memnuniyeti gereken şartları oluşturma adına her daim müşterilerimizi dinlemeye devam ediyoruz. Diğer yandan istekler çerçevesinde kendimizi yenileyerek ileriye dönük hareket etmekteyiz. Böylelikle alanımızda en iyilerden olmaktayız.

Uzman ekip üyelerimiz deneyimli şekilde cihaz yapısına oldukça hakimdir. Güler yüzlü olan ekibimize destek olan teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz ürünlerin yardımcı olması ile gerçekleştiriyoruz. Makinler zaman içerisinde gereken bakımalar ihtiyaç duyarken diğer yandan da zaman içerisinde çeşitli sebeplerden bozulabilir. B u durumda panik yapmadan bizlere ulaşmak oldukça basit olmaktadır. Ardından bakımı yapar sonrasında da aracın ihtiyaç duyduğu şekillerde doğru ekipman ile onarımı gerçekleştiriyoruz. Fiyatlandırması da değişken bir durumu temsil ettiğinden bizlerle iletişime geçmek uygun olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR