• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Ticaret

Adres :

Küçükminare Mahallesi 3. Sok No 2 Merkez/sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

turan.58.58@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (554) 360 13 84

Yaşam standartlarımız yükselmesi yanında hayat pahalılığı da giderek artış göstermekte ve alım gücümüz düşmektedir. Bu yüzden evlerimiz ve işyerlerimizin iç dekorasyonunda kullanılan mobilya ve diğer eşyaları temin ederken büyük sıkıntılar yaşamakta veya bütçemiz yetişmediği alamamaktayız. Ya da öğrencilik gibi bazı özel nedenler dolayısı ile süreli bir yaşam alanında yaşayacaksanız sıfır ürün almanıza gerek duyulmayabilir. İşte bunun gibi birçok sebepten dolayı 2.el eşya tercihi daha mantıklı ve kullanışlı hale gelmektedir. Bizlerde Umut Ticaret olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız.

Umut Ticaret olarak Sivas ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Sivas spot 2.el eşya alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumun korunması ve geliştirilip daha yüksek kaliteli hizmetler verilmesi için bizler gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde sizlere sunduğumuz ikince el eşyaları temin ederken sizlerin kullanabileceği kaliteye ve sağlamlığa sahip olan ürünleri kabul etmekte ve sizlere bunları sunmaktayız. Bu ürünler içerisinde beyaz eşyalar, mobilyalar, küçük ev aletleri, elektronik cihazlar ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Alanında uzman, gerekli tecrübeyi edinmiş ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR